FURNITURE / Tables / Writing desk 13073364

nr 1307 3364

WRITING DESK

1880s. Length: 122, width: 65 cm, height: 77 cm, wear. , key

1880-tal. Bredd: 122, djup: 65 cm, höjd: 77 cm, nyckel

Condition: slitage

1000

SEK 700

Monday February 17 2020
at 19:33:49